O nás.

MARXI Solutions (zkráceně MX Solutions) je studentské vývojářské studio zaměřené primárně na vývoj webových aplikací, ale ovládáme také online marketing, zabezpečení webových aplikací, project management, zatím tvoříme nekomerčně, přičemž naším aktuálním cílem je vybudovat silné zázemí a kontakty pro efektivní podnikání v budoucnu. Dovedeme zrealizovat malé i velké (nejen) webové projekty.

Mezi členy týmu jsou mladí a hladoví, většinou studenti, kteří si už v dětství našli zálibu v programování, či grafickém designu a postupně s přibývajícími dovednostmi, které neustále rozšiřují získali dovednosti i  certifikace z jiných oborů jako je například online marketing. Více hlav, více ví a proto každý z nás umí něco trochu jiného, avšak vždy na úrovni srovnatelné s  ostřílenými profesionály.

Naši členové nejsou z jednoho města, pracujeme v různých částech České republiky. Komunikujeme primárně přes internet a učíme se při tom využívat další a další moderní technologie, které nám pomáhají být více flexibilní a znalí v dnešním světě.