Spolupráce s útulkem Mělník

Ahoj všem!

Nedávno jsem začal spolupracovat s útulkem Mělník, vzhledem k tomu, že vím moc dobře, že neziskové organizace často bojují s nedostatkem peněz nebo jiných materiálních věcí, rozhodl jsem se, že útulku nabídnu svou pomoc v ohledně monetizace webové aplikace – zatím jsou na webu nahrány PPC (pay-per-click) reklamy ze služby Google AdSense, výtěžek z reklam pomůže útulku s penězi na provoz útulku, kromě toho také určitě budou zaměstnanci útulku a zvířátka také rádi za sponzorské dary, ať už věcné nebo finanční, či nákup na jejich e-shopu, je mnoho způsobů jak útulek můžete podpořit, a myslím že je to právě jeden z těch druhů organizací, které si podporu zaslouží.

Ke spolupráci – vše to začalo tím, že jsem kontaktoval na FB stránce útulku s nabídkou spolupráce, paní/slečna, která je dobrovolnice, tak mi dala kontakt na paní Kovaříkovou z útulku, se kterou jsme si zavolali a následně plácli na spolupráci, paní Kovaříková od začátku byla velmi sympatická a působila nadšeně, což je samozřejmě velké plus, protože když je někdo nadšený ze spolupráce a nejedná s Vámi povrchně, jde spolupráce všem stranám od ruky a všichni jsou spokojení. A mnohdy je taková radost, nadšení a v budoucnu třeba i spokojenost více než peníze.

Chci povýšení – ale (asi) ho nedostanu – proč a jak chtít hned více?

Ahoj všem!

Přeji Vám krásnou neděli. Dlouho jsem byl bez inspirace na blog až teď je té inspirace tolik, že se nám z nedělního blogu asi stane rutina.

Povíme si něco o tématu a pocitu nedoceněnosti, jistě se některým (mnohým) z Vás nebo Vašeho okolí stalo/děje že u Vás v práci je mnoho lidí třeba o 5 a více let (někdy i třeba 20) na nižších pozicích, než třeba někdo, kdo je právě o ty roky mladší.

Některým to vyhovuje, ale někteří by chtěli být na místě těchto lidí hiearchicky výše ale nejspíše se jim toho do důchodu nedostane, nebo když už tak po mnohem delší době než Vašemu „konkurentovi“.

Když zkusíte totiž pohovor na vyšší pozici a plácnete si, většinou to s Vámi zkusí firma na nižší pozici, avšak máte větší šanci na vyšší pozici, kvůli které jste na pohovor šli, z důvodu, že jste o danou pozici projevili zájem.

Tyto kroky jsou sice důležité, ale nezaručují že hned po týdnu nástupu do práce z Vás bude šéf Vašeho šéfa, který Vás neskutečně se*e jeho de*ilními připomínkami, chce to vytrvalost, ale tento proces mohou (ale nemusí) značně urychlit – je to jednoduché – projevte zájem a ukažte že to chcete – jak?

 

 1. Najděte si práci která Vás baví a motivuje k lepším výsledkům, každý něco takového máme, já třeba programování, u Vás to může být třeba servis mobilních telefonů, šití šatů nebo třeba prodej elektroniky.
 2. Taková práce nesmí být opruz kde se snažíte „ulejt“ z každé pracovní činnosti, musí to být něco, co děláte rádi, s nadšením a vášní.
 3. Když jdete na pracovní pohovor, nemějte zájem hned o nízkou pozici, jděte na pohovor na pozici která je aspoň o jednu pozici v dané společnosti hiearchicky vyšší, než ta, která Vás napadne jako první.
 4. U pohovoru vystupujte sebevědomě ale ne příliš.
 5. Jde-li o menší firmu které nevadí hýbat se mzdou a benefity, šikovně zmiňte, že jdete už z pohovoru konkurence a ta Vám nabídla třeba o 10kč/hod. více, nebo něco podobného, hlavně věrohodného, donutíte tím potenciální zaměstnavatele, aby se taky trochu snažili oni o Vás, nejen Vy o ně.
 6. Když Vás někdo „uloví“ přes LinkedIn nebo jinou soc. síť a pošle Vám nabídku, napište že se ozvete třeba za hodinu, za dvě, že teď nemůžete – ale vy se neozvete za hodinu, za dvě, ale třeba až další den, ale musíte ukázat že ve své práci jste opravdu spolehliví a dobří, tento „manévr“ Vám totiž dává psychologickou výhodu, nikoli utvrzení dojmu že si můžete dělat co chcete.

Doufám že někomu tyto rady dají smysl a třeba i pomohou. A pro Vás, rejpaly, kteří si říkáte co by Vám osmnáctiletý kluk mohl radit, můžu říct, že mi pravidelně přicházejí i takové nabídky, které Vám s takovým mindsetem nejspíše nikdy v životě nepřijdou. Přeji Vám tedy hodně štěstí a úspěchů při Vašem dosahování cílů a snů, ať už v osobním, tak i pracovním životě.

ONLINE Prezentace podnikatelů a podniků – jak na to?

Ahoj všem!

Podnikáte? Máte webovky, sociální sítě, ale ne a ne se Vám vracet ta investice času a peněz, kterou jste do toho vložili? Myslíte že je chyba na straně Vašeho ajťáka, nebo markeťáka? I to je možné, ale většinou a i kdyby to bylo kombinované bude chyba zejména ve Vás samotných!

Já Vám právě teď povím co by jste zhruba měli nebo mohli udělat pro to, aby Vaše čísla (a to nejen) tržby zvedly, což samozřejmě hned neznamená že budete mít šestimístný počet lajků, followerů a traffic jako Twitter, ale pomůže Vám postavit silné základy pro to, aby si k Vám lidi chodili ať už pro radu nebo pro zboží či služby.

Sepišme si v bodech následující možnosti, které by jste měli nebo mohli aplikovat do praxe:

 1. Zaplatíte si doménu, hosting, webovky a vytvoříte sociální sítě, případně zaplatíte grafika na logo a fotografa aby to u Vás nafotil – TO NENÍ A NEMŮŽE BÝT VŠE! Vaší prezentaci on-line se musíte věnovat i VY! Takže od teď, když přijde nějaká novinka, nové vybavení, nový produkt/služba, načančejte to, vyfoťte a hoďte post na soc. sítě, pokud umíte a pracujete na Vašem webu s WordPressem, či jiným jednoduchým systémem, napište o tom článek.
 2. Používejte pouze tolik sociálních sítí, o kolik se dovedete v pohodě postarat, já osobně preferuji 1-2 (a to Facebook a Instagram) – musí nám přece zůstat nějaký čas na práci.
 3. Komunikujte se svými (potenciálními) zákazníky a recenzenty – máte-li na ně kontakt, posílejte jim Vaše HOT NEWS – ale nespamujte je a když s tímto vyjádří nesouhlas, respektujte to a slušně se omluvte, když totiž napíšete jen „Ok“ – u některých to může vybudit dojem že jste na ně naštvaní, omluvou jim však ukážete, že si jich jako zákazníků vážíte a respektujete je.
 4. Pokud máte dostatek financí, investujte do placené reklamy, vždy jsem byl spíše zastáncem organické reklamy a tu placenou jsem svým způsobem „hejtil“, ale placená reklama se v poslední době u mých známých a v praxi jako super věc, ale musíte vědět hlavně jak na ni a jaký typ reklamy využít.
 5. V 80. letech jsme my, lidé, byli schopni na jeden nápis, objekt, fotografii koukat až 20 minut, víte jaká je naše pozornost dnes? 8  vteřin.. – mějme tento fakt tedy na paměti a snažme se těch 8 vteřin využít k tomu, aby zákazník místo proklikávání webu a scrollování fb stránky, kliknul na náš obrázek, video nebo odkaz a co nejrychleji u nás nakoupil.
 6. Při přispívání na internet používejte videa a obrázky – Ty právě naši pozornost upoutají mnohem lépe než text.
 7. Prodáváte-li online kurzy, vlastní knihy, či produkty kterých máte jeden druh (tzn. jeden kurz, jedna kniha, jedna mikina, předplatné jednoho oblíbeného časopisu) – prostě věci které mají jeden druh ale libovolné množství – používejte funnely – nevíte o co jde a jak na to? Napište mi na e-mail hello@mx-solutions.eu nebo dolů do komentářů a já Vám vše vysvětlím a se vším rád pomůžu.

Možností je samozřejmě mnohem více, ale tohle jsou nějaké základní, vypsané z patra které Vám určitě zlepší výsledky, protože těmito body se spoustu lidí které běžně vídám neřídí, ti lidé právě naopak remcají na to, že se jim nedaří, že investice do webu a sociálních sítí je zbytečná a moc velká – pokud se budete více snažit a dodržovat tyto body, věřím že se Vám investice vrátí (v lepším případě i mnohonásobně).

Být ONLINE znamená RŮST, ale MUSÍTE SE TOMU ALESPOŇ TROCHU VĚNOVAT!

Lifehack jménem kreativní sešit

Ahoj!

Dnes si povíme o LIFEHACKu, který mě osobně zjednodušuje práci a pomáhá mi v tom, být mnohem produktivnější, zkrátka mám díky němu lepší výsledky.

 

Jistě to znáte, jste většinou ve škole nebo někde, kde nemůžete hned odejít a realizovat svůj nápad, a když neodejdete a nejdete to realizovat, tak to dost možná zapomenete. V tom je super mít u sebe mobil s aplikací pro poznámky nebo sešit, který je určen jen na Vaše nápady, můžete si tam napsat buď jen opěrné body, nebo se rovnou rozepsat. Jsou to naše myšlenky, a naše nápady, které můžeme aplikovat v životě nebo na tom prostě makat, a odlišit se a něco dokázat, v dnešní době se nepočítá jen snaha, ale hlavně VÝSLEDKY. Díky tomuto lifehacku už nemusíte žádný dobrý nápad zapomenout a naopak, během psaní se třeba mě osobně stává, že si dokážu nápad rozvrhnout a načrtnout i více do detailů, což nám zjednoduší realizaci. Já osobně tomuto LIFEHACKu říkám KREATIVNÍ SEŠIT.

 

Proč mu tak říkám a také proč ho používám?

 • Funguje to na podobném principu jako třeba P.O. Box na poště, akorát do KREATIVNÍHO SEŠITU ukládáte věci nehmatatelnéVaše nápady, myšlenky, vize.
 • Během psaní Vám pomáhá Vaše nápady rozvíjet – proto KREATIVNÍ.
 • O žádný dobrý nápad díky němu nepřijdu.

Sešit/bloček Vás vyjde kolem 20,- Kč někde v papírnictví a mobil tedy sice minimálně o dvě nuly více, ale má ho každý a tento lifehack je věc která Vám, zejména pokud jste nebo chcete být podnikatel, co si vyšlape vlastní cestu s vlastními projekty velmi dobrým pomocníkem.

 

 

Jak vydělávat pomocí vlastního blogu

Ahoj! Po delší odmlce opět nový článek – opět odhalím další cenné informace – ale tentokrát spíše tak zběžně.

Vydělávat pomocí vlastního blogu můžete dnes mnoha způsoby, v podstatě čímkoliv Vás napadne, například nechat si zaplatit za tzv. „promo“ článek – tím myslím to, že někdo nebo Vy za někým přijdete a oslovíte ho, že na jeho produkt, službu, web, recenzi, či cokoli co si jen vybavíte uděláte článek, za který Vám on zaplatí nějakou částku, tady by jsme se spíše pohybovali v řádu pár stovek korun za článek, většinou podle trafficu, na který je spoustu určitých „měříčů“ – například Cutercounter.

Traffic je návštěvnost webu, akorát v on-line hantýrce.

 

Další možnosti vydělávání pomocí blogu:

AdSense, Sklik – PPC reklamy – PPC nebo-li pay-per-click jsou reklamy, kde vyděláváte za každý proklik reklamy na Vašem webu, z vlastní zkušenosti musím říci že implementace AdSense je velmi jednoduchá a rychlá, u WordPressu ještě jednodušší a rychlejší, jelikož na WordPress je plugin SiteKit který poskytuje  veškeré služby od Googlu v jednom od Google Analytics, přes Search Consoli k AdSense. Za každý proklik dostanete mezi 1-10,- Kč – záleží na období (Například před Vánoci každý investuje do reklamy asi nejvíc).

Banner nebo odkaz na webu – Máte-li, nějakou návštěvnost, nabídněte volná místa na Vašem webu k reklamě na něčí produkt či službu, zde můžete vydělat v řádu stovek až menších tisíc měsíčně.

 

Affiliate Marketing – Affiliate programy jsou programy, kde dostáváte provize za každého přivedeného zákazníka který u Affiliate inzerenta nakoupí produkty, či služby. Odkazy můžete sdílet právě pomocí Vašeho blogu.

 

Spolupráce s obchodními značkami – Máte-li už větší návštěvnost a třeba i sociální sítě, je možné, že přijde někdo, kdo Vám nabídne spolupráci s tím že jednorázově nebo dlouhodobě budete na webu a soc. sítích různými způsoby propagovat produkty a služby dané značky, a jestli si myslíte že tyto „podmínky“ splňujete, a nikdo se Vám s nabídkou spolupráce ještě neozval, nezoufejte a nebojte se jít s kůží na trh a nabídnout spolupráci nějaké značce – kdo nic nezkusí, nic neriskuje ale také nic nezíská.

 

Multi-level Marketing – Multi-level marketing je velmi podobný affiliate marketingu – ale zde už investujete a riskujete, princip bývá většinou takový, že Vy si zaplatíte nějakou službu, například členství a přístup do platformy s cestováním, kde šetříte Vaše peníze, ale zároveň můžete přilákat nové členy, kteří budou šetřit s Vámi, za jejich útratu a jejich členství dostáváte provize, ale když nikoho nepřivedete, tak většinou utratíte přibližně pár stovek eur a nic také nezískáte, zde musíte být aktivní a umět jednat s lidmi, přesvědčit je o koupi produktů a služeb.

 

Blog jako prodejní kanál – nemáte peníze na e-shop, ale třeba hezky fotíte, malujete, či třeba pletete svetry – blog je levný a i ten umí prodávat, prezentujte svou tvorbu na Vašem blogu, nabízejte produkty a služby pomocí článků čímž zvednete aktivitu a tím pádem i návštěvnost blogu, získáváte další potenciální zákazníky a klienty.

Doufám že článek některým pomůže, některé potěší, nám zvedne návštěvnost a čísla na sociálních sítích.

FB: MX Solutions

IG: MX Solutions

 

Posuňte s námi Vaše blogování o level výše

Ahoj všem!

Nová rubrika příspěvků na blogu AKCE – možná působí jako kdyby jsme byli v supermarketu, ale právě jsme na zlomovém bodu, kdy naše přípravy finishují, den, kdy vznikne mezi našimi členy další nový živnostník a krátce na to, i ten poslední člen bude mít svou příležitost a mě nenapadlo kratší a výstižnější název, tento článek a nápad jsem měl totiž v hlavě a hned jsem musel zasednout k PC a rychle to napsat, aby tento nápad dostal svůj prostor.

Jak již víte, vlastním certifikaci z jednoho online marketingového udemy kurzu, poslední dobou se zaobírám blogováním a reklamou na blogu, ale zároveň jsem programátor a ajťák který se rozhodl prostřednictvím blogu zadarmo sdílet své zkušenosti a pomáhat těm, kteří nejsou v „online vodách“ tolik zběhlí.

Ale teď k našemu nápadu, dnes jsme tu pro to, aby jsme Vám představili nabídku, která se neodmítá.

Nazývejme to Blogger Partnership Booster, projekt, který zatím nebude zařazen do našeho portfolia, protože je to projekt ve fázi zrodu nápadu a testování (máme zatím jeden takový blog pod naší záštitou).

Vy si zaplatíte doménu, webhosting (pokud jej ještě nemáte) a v případě zájmu šablonu – které se Vám zaručeně časem vrátí, a my? Pomůžeme Vám se správou sociálních sítí, organickou propagací Vašeho blogu, technické podpory – včetně instalací redakčních systémů, doporučení a instalace pluginů a šablon, poradíme Vám jak Váš blog monetizovat a vybudovat příjem, který Vám nejen pokryje provozní náklady blogu, ale vydělá Vám třeba pár stovek až pár tisíc, prostě takový malý přivýdělek, no, lepší než psát články úplně zadarmo, ne? 

Ptáte se, co za to chceme my? No, když budete spokojení, a my věříme, že budete, tak dostaneme referenci, lajknete naší FB stránku a budete nás sledovat na Instagramu.

V případě zájmu či nezávazných dotazů se prosím, obraťte na e-mail: hello@mx-solutions.eu

Sociální sítě a podnikání – jak začít?

Ahoj!

V dnešním článku si povíme něco o sociálních sítích, respektive jak nakopnout podnikání pomocí sociálních sítí a zvednout dosah příspěvků a hlavně jakými začít.

 

Takže ať už jste místní cukrárna, škola nebo korporace, dvě hlavní a nejznámější sítě a postupy pro jejich růst budou téměř stejné – začněte tedy pomocí Facebooku a Instagramu.

U Facebooku udělejte následující – založte si stránku a na osobním profilu si přidejte všechny, které jakkoli znáte – byť jen od vidění. Tyto lidi pak pozvěte k označení Vaší stránky jako “To se mi líbí” – pro lepší úspěch připojte z osobního profilu nějaký osobní vzkaz, kterým naznačíte, že nechcete otravovat zbytečnými pozvánkami, ale že Váš záměr je “čistší” než otravovat lidem život.

Dále dbejte na frekventovanost příspěvků – čím více, tím lépe, k příspěvkům připojujte fotky – ale musejí mít hlavu a patu – tzn. tématické, fotka u příspěvku lépe upoutá pozornost uživatelů.

Každý článek, každá akce, každá novinka = nový příspěvek.

Dále se připojte do tématických skupin na FB – například máte-li restauraci v Praze a na fb je skupina “Praha a okolí”, “Praha – restaurace, kavárny”,  přidejte se do nich a sdílejte každý příspěvek na Vaší stránce, důležité však je dodržovat pravidla těchto skupin, aby jste předešli poklesu dosahu příspěvků.

a nakonec dvě zásady efektivity:

 • Ideální počet příspěvků za den je 1-3  – což není pravidlem a můžou být méně časté i více časté – ale vždy, když je nějaká novinka – upozorněte na ni!
 • Vyhýbejte se re-postům, mazání a úpravě postů – VŽDY snižuje dosah příspěvků o 10-90% cca.

A teď k Instagramu, který popíši jen v bodech.

 • Používejte hashtagy – hlavně tématické a v angličtině.
 • Na každý nový příspěvek i novinku přidejte instastory
 • U příspěvků přidávejte polohu
 • V instastories používejte hashtagy
 • Příspěvky které máte na FB stránce, dávejte i na IG
 • sledujte profily, které reagují na Vaše příspěvky, pokud Vás do 24h nezačnou sledovat, zrušte jejich sledování

A mimo sociální sítě Vám můžou být velmi užitečné webové stránky, do kterých se nebojte investovat, dnes se dají zařídit webové stránky za velmi příznivé ceny a v případě že nevíte jak na to, nebo se bojíte nespolehlivých ajťáků, napište nám skrze náš Kontaktní formulář a BEZPLATNĚ Vám poradíme na co si dát pozor a kolik si dát na web stranou.

 

 

 

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O WEBOVÉ STRÁNKY V HODNOTĚ AŽ 15.000,- Kč ZDARMA

Ahoj!

Vzhledem k dlouhodobé rekonvalescenci po operaci, která mne čeká již za několik dní a také vzhledem k tomu, že jsem „vyštrachal“ WP šablonu, se kterou nevím, co jiného bych dělal, jsem se rozhodl již dnes, až do 15. prosince spustit soutěž o webové stránky v hodnotě až 15.000,- Kč ZDARMA

Což znamená že Vám (případným výhercům) rozběhám v druhé půlce prosince nějaký pěkný, jednoduchý web, běžící na dané šabloně se vším, co budete potřebovat k provozu (aby jsme se finálně vešli do té hodnoty práce) naprosto zdarma. Soutěž běží od dneška a veškeré podmínky pro účast – jejichž splnění je zásadní a bude přísně kontrolováno, jsou v FB příspěvku zde: VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O WEB ZDARMA!

Výběr správného technického řešení webových stránek (nejen) pro začínající podnikatele

Ahoj!

Dnes si povíme něco o výběru správného technického řešení ohledně webových stránek které mohou být Vaším hlavním, možná i nejvíce ziskovým prodejním kanálem a také Vaší on-line vizitkou!

Dnes, kdo není on-line, jako by nežil. Být on-line, nám nemusí ale vždy škodit, naopak v případě podnikání začně rozšiřuje možnosti.

Vy možná právě teď uvažujete, nad Vaším podnikáním, nevíte kudy kam, nebo nemáte úplně vizi co to pro Vás bude obnášet a co od Vašeho webu chcete a potřebujete, nebo jen chcete vědět jaké webové čistě z technického hlediska by bylo pro Vás ideální aby jste neprodělávali a aby Vám vše fungovalo.

WordPress – Jste-li živnostník nebo malý až středně velký podnikatel, vlastnící stánek, obchůdek nebo menší maloobchodní síťmyšleno vše od malých prodejen potravin, přes zmrzlinové stánky nebo třeba pizzerii která po určitém okolí rozváží své produkty, zkrátka a jednoduše Váš prodej funguje na fyzickém místě, bude pro Vás asi nejlepším řešením v poměru cena/výkon použití webu pomocí WordPressu, na webu ThemeForest.net najdete tisíce šablon a na portálu YouTube najdete spousty videonávodů jak WordPress nainstalovat, na WordPressu v dnešní době běží cca 30% všech webů které na internetu existují. – Tím chci říct, že instalaci bez problémů zvládnete a nákup šablony? Ten Vás vyjde cca do 100U$D (kolem 2.000 tis. Kč), v případě, že by jste si i tak nebyli jistí, tak určitě bez problémů najdete odborníka nebo i někoho, kdo má zkušenost a za nějaké „drobné“ Vám WP a šablonu nainstaluje (v řádech pár stovek), k tomu si můžete vytvořit i základní rezervační a objednávkové formuláře, bez znalosti programování a webového vývoje, pojďme na shrnutí tohoto doporučení.

Poznatky:

 1. WordPress je user-friendly (uživatelsky přátelský) redakční systém, kde pěkný web vybudujete i bez znalostí programování a webového vývoje
 2. Nízkonákladové řešení
 3. Vejdete se finančně cca do 50 tis. Kč

Vlastní řešení – Jste-li firma/živnostník, podnikatel s vlastním, originálním nápadem a vizí, chtějící provozovat vlastní e-shop, nebo web, poskytující „něco navíc“ oproti konkurenci.  

Vlastní řešení znamená většinou vysokonákladovou investici a to z hlediska jak časového, tak samozřejmě finančního, avšak je spoustu firem, kde se můžete dohodnout a srovnat si ceny, dokonce i někteří studenti jsou natolik šikovní (avšak je jich málo), že takový web pro Vás dovedou udělat.  Toto technické řešení ale nabízí možnost, udělat web v podstatě s jakoukoli funkcionalitou, jakou si jen dovedete představit. Ceny jsou opravdu různorodé, a v případě větších rozšíření funkcí (updatů), si opět připlatíte za správu, ale hlavní je, že web bude postaven přesně dle Vašich přání a specifikací, bude obsahovat vše co k Vašemu podnikání potřebujete, a nebude problém cokoliv přidat jen z důvodu „plugin na toto neexistuje“.   Většinou se používají frameworky, které mají své standarty a celý kód je pak dobře uspořádatelný a uspořádaný, v případě změny programátora, bývá častěji jednodušší pro nového programátora pochopit kód předchozích programátorů.

Poznatky:

 1. Řešení na míru, vhodné pro podnikání s globálním přesahem či možností větší expanze
 2. Složitější úpravy, vysokonákladové řešení, cenové rozpětí v řádech pár desítek tisíc až několika stovek tisíc – záleží na velikosti Vašeho projektu a výběru programátora/ů nebo firmy.
 3. Naprosto flexibilní řešení
 4. Lidé, kteří na Vašem webu dělají, vědí (a musí vědět), co dělají
 5. Možnost vlastního redakčního systému / administrace, kde můžete spravovat a hlídat naprosto cokoliv
 6. Potřebujete vědět co od webu očekáváte, avšak dobří programátoři Vám případně pomohou, a tam kde si nejste jisti, udělat jasno a řešení navrhnout
 7. Možnost být originální a naprosto se odlišit od konkurence
 8. Vyšší pravděpodobnost nestíhání termínů, kvůli technické náročnosti

Doufáme že Vám náš článek pomůže, a v případě zájmu o bezplatnou a naprosto nezávaznou konzultaci Vašeho projektu a návrhu řešení se ozvěte na e-mail: hello@mx-solutions.eu, rádi Vám zdarma pomůžeme a poradíme, ve všem co se (nejen) webového vývoje týče.

RoyalGarage.cz spuštěn.

Ahoj!

Je to teprve nedávno, co jeden z nás (spoluzakladatel David Sanko) založil firmu RoyalGarage, zabývající se detailingem a cleaningem aut a už má první zákazníky.

Této firmě také vytvořil webové stránky běžící na redakčním systému WordPress. Webové stránky najdete na adrese www.royalgarage.cz

Pro tento projekt je vytvořena také facebooková stránka (RoyalGarage.cz) a instagramový profil RoyalGarage.cz – IG

Budeme rádi když nás podpoříte sledováním sociálních sítí RoyalGarage, sledováním našich sociálních sítí MX Solutions MX Solutions – IG a MX Solutions – FB

RoyalGarage najdete na adrese:

Havlíčkova 1444

293 01 Mladá Boleslav

V případě zájmu volejte na číslo: 733 469 861, za necelé 3 dny už začneme přijímat rezervace.