Sociální sítě a podnikání – jak začít?

Ahoj!

V dnešním článku si povíme něco o sociálních sítích, respektive jak nakopnout podnikání pomocí sociálních sítí a zvednout dosah příspěvků a hlavně jakými začít.

 

Takže ať už jste místní cukrárna, škola nebo korporace, dvě hlavní a nejznámější sítě a postupy pro jejich růst budou téměř stejné – začněte tedy pomocí Facebooku a Instagramu.

U Facebooku udělejte následující – založte si stránku a na osobním profilu si přidejte všechny, které jakkoli znáte – byť jen od vidění. Tyto lidi pak pozvěte k označení Vaší stránky jako “To se mi líbí” – pro lepší úspěch připojte z osobního profilu nějaký osobní vzkaz, kterým naznačíte, že nechcete otravovat zbytečnými pozvánkami, ale že Váš záměr je “čistší” než otravovat lidem život.

Dále dbejte na frekventovanost příspěvků – čím více, tím lépe, k příspěvkům připojujte fotky – ale musejí mít hlavu a patu – tzn. tématické, fotka u příspěvku lépe upoutá pozornost uživatelů.

Každý článek, každá akce, každá novinka = nový příspěvek.

Dále se připojte do tématických skupin na FB – například máte-li restauraci v Praze a na fb je skupina “Praha a okolí”, “Praha – restaurace, kavárny”,  přidejte se do nich a sdílejte každý příspěvek na Vaší stránce, důležité však je dodržovat pravidla těchto skupin, aby jste předešli poklesu dosahu příspěvků.

a nakonec dvě zásady efektivity:

 • Ideální počet příspěvků za den je 1-3  – což není pravidlem a můžou být méně časté i více časté – ale vždy, když je nějaká novinka – upozorněte na ni!
 • Vyhýbejte se re-postům, mazání a úpravě postů – VŽDY snižuje dosah příspěvků o 10-90% cca.

A teď k Instagramu, který popíši jen v bodech.

 • Používejte hashtagy – hlavně tématické a v angličtině.
 • Na každý nový příspěvek i novinku přidejte instastory
 • U příspěvků přidávejte polohu
 • V instastories používejte hashtagy
 • Příspěvky které máte na FB stránce, dávejte i na IG
 • sledujte profily, které reagují na Vaše příspěvky, pokud Vás do 24h nezačnou sledovat, zrušte jejich sledování

A mimo sociální sítě Vám můžou být velmi užitečné webové stránky, do kterých se nebojte investovat, dnes se dají zařídit webové stránky za velmi příznivé ceny a v případě že nevíte jak na to, nebo se bojíte nespolehlivých ajťáků, napište nám skrze náš Kontaktní formulář a BEZPLATNĚ Vám poradíme na co si dát pozor a kolik si dát na web stranou.

 

 

 

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O WEBOVÉ STRÁNKY V HODNOTĚ AŽ 15.000,- Kč ZDARMA

Ahoj!

Vzhledem k dlouhodobé rekonvalescenci po operaci, která mne čeká již za několik dní a také vzhledem k tomu, že jsem „vyštrachal“ WP šablonu, se kterou nevím, co jiného bych dělal, jsem se rozhodl již dnes, až do 15. prosince spustit soutěž o webové stránky v hodnotě až 15.000,- Kč ZDARMA

Což znamená že Vám (případným výhercům) rozběhám v druhé půlce prosince nějaký pěkný, jednoduchý web, běžící na dané šabloně se vším, co budete potřebovat k provozu (aby jsme se finálně vešli do té hodnoty práce) naprosto zdarma. Soutěž běží od dneška a veškeré podmínky pro účast – jejichž splnění je zásadní a bude přísně kontrolováno, jsou v FB příspěvku zde: VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O WEB ZDARMA!

Výběr správného technického řešení webových stránek (nejen) pro začínající podnikatele

Ahoj!

Dnes si povíme něco o výběru správného technického řešení ohledně webových stránek které mohou být Vaším hlavním, možná i nejvíce ziskovým prodejním kanálem a také Vaší on-line vizitkou!

Dnes, kdo není on-line, jako by nežil. Být on-line, nám nemusí ale vždy škodit, naopak v případě podnikání začně rozšiřuje možnosti.

Vy možná právě teď uvažujete, nad Vaším podnikáním, nevíte kudy kam, nebo nemáte úplně vizi co to pro Vás bude obnášet a co od Vašeho webu chcete a potřebujete, nebo jen chcete vědět jaké webové čistě z technického hlediska by bylo pro Vás ideální aby jste neprodělávali a aby Vám vše fungovalo.

WordPress – Jste-li živnostník nebo malý až středně velký podnikatel, vlastnící stánek, obchůdek nebo menší maloobchodní síťmyšleno vše od malých prodejen potravin, přes zmrzlinové stánky nebo třeba pizzerii která po určitém okolí rozváží své produkty, zkrátka a jednoduše Váš prodej funguje na fyzickém místě, bude pro Vás asi nejlepším řešením v poměru cena/výkon použití webu pomocí WordPressu, na webu ThemeForest.net najdete tisíce šablon a na portálu YouTube najdete spousty videonávodů jak WordPress nainstalovat, na WordPressu v dnešní době běží cca 30% všech webů které na internetu existují. – Tím chci říct, že instalaci bez problémů zvládnete a nákup šablony? Ten Vás vyjde cca do 100U$D (kolem 2.000 tis. Kč), v případě, že by jste si i tak nebyli jistí, tak určitě bez problémů najdete odborníka nebo i někoho, kdo má zkušenost a za nějaké „drobné“ Vám WP a šablonu nainstaluje (v řádech pár stovek), k tomu si můžete vytvořit i základní rezervační a objednávkové formuláře, bez znalosti programování a webového vývoje, pojďme na shrnutí tohoto doporučení.

Poznatky:

 1. WordPress je user-friendly (uživatelsky přátelský) redakční systém, kde pěkný web vybudujete i bez znalostí programování a webového vývoje
 2. Nízkonákladové řešení
 3. Vejdete se finančně cca do 50 tis. Kč

Vlastní řešení – Jste-li firma/živnostník, podnikatel s vlastním, originálním nápadem a vizí, chtějící provozovat vlastní e-shop, nebo web, poskytující „něco navíc“ oproti konkurenci.  

Vlastní řešení znamená většinou vysokonákladovou investici a to z hlediska jak časového, tak samozřejmě finančního, avšak je spoustu firem, kde se můžete dohodnout a srovnat si ceny, dokonce i někteří studenti jsou natolik šikovní (avšak je jich málo), že takový web pro Vás dovedou udělat.  Toto technické řešení ale nabízí možnost, udělat web v podstatě s jakoukoli funkcionalitou, jakou si jen dovedete představit. Ceny jsou opravdu různorodé, a v případě větších rozšíření funkcí (updatů), si opět připlatíte za správu, ale hlavní je, že web bude postaven přesně dle Vašich přání a specifikací, bude obsahovat vše co k Vašemu podnikání potřebujete, a nebude problém cokoliv přidat jen z důvodu „plugin na toto neexistuje“.   Většinou se používají frameworky, které mají své standarty a celý kód je pak dobře uspořádatelný a uspořádaný, v případě změny programátora, bývá častěji jednodušší pro nového programátora pochopit kód předchozích programátorů.

Poznatky:

 1. Řešení na míru, vhodné pro podnikání s globálním přesahem či možností větší expanze
 2. Složitější úpravy, vysokonákladové řešení, cenové rozpětí v řádech pár desítek tisíc až několika stovek tisíc – záleží na velikosti Vašeho projektu a výběru programátora/ů nebo firmy.
 3. Naprosto flexibilní řešení
 4. Lidé, kteří na Vašem webu dělají, vědí (a musí vědět), co dělají
 5. Možnost vlastního redakčního systému / administrace, kde můžete spravovat a hlídat naprosto cokoliv
 6. Potřebujete vědět co od webu očekáváte, avšak dobří programátoři Vám případně pomohou, a tam kde si nejste jisti, udělat jasno a řešení navrhnout
 7. Možnost být originální a naprosto se odlišit od konkurence
 8. Vyšší pravděpodobnost nestíhání termínů, kvůli technické náročnosti

Doufáme že Vám náš článek pomůže, a v případě zájmu o bezplatnou a naprosto nezávaznou konzultaci Vašeho projektu a návrhu řešení se ozvěte na e-mail: hello@mx-solutions.eu, rádi Vám zdarma pomůžeme a poradíme, ve všem co se (nejen) webového vývoje týče.

RoyalGarage.cz spuštěn.

Ahoj!

Je to teprve nedávno, co jeden z nás (spoluzakladatel David Sanko) založil firmu RoyalGarage, zabývající se detailingem a cleaningem aut a už má první zákazníky.

Této firmě také vytvořil webové stránky běžící na redakčním systému WordPress. Webové stránky najdete na adrese www.royalgarage.cz

Pro tento projekt je vytvořena také facebooková stránka (RoyalGarage.cz) a instagramový profil RoyalGarage.cz – IG

Budeme rádi když nás podpoříte sledováním sociálních sítí RoyalGarage, sledováním našich sociálních sítí MX Solutions MX Solutions – IG a MX Solutions – FB

RoyalGarage najdete na adrese:

Havlíčkova 1444

293 01 Mladá Boleslav

V případě zájmu volejte na číslo: 733 469 861, za necelé 3 dny už začneme přijímat rezervace.

Uvažujete o webu? Od koho a proč? – První opravdu nezávislé porovnání

Ahoj, po nějaké době zas přidávám příspěvek, který dosti možná může pomoci živnostníkům, začínajícím podnikatelům, ale i neziskovým organizacím a dalším lidem kteří by rádi využívali vlastní webové stránky. V dnešní době je hned několik možností s různými rozdíly, omezeními, cenově velmi rozdílné. Pojďme si tedy vše rozebrat a vytvořit nějaké porovnání, aby jste věděli co zrovna pro Vás bude nejlepší.

Předem bych rád upozornil že cenu Vašich webových stránek ovlivňuje mnoho faktorů, například co od webovek očekáváte, čas strávený na tvorbě stránek, požadovaná funkcionalita (tzn. jistá přidaná hodnota, funkce jako objednávky pomocí formuláře, až po sofistikovanější věci, například vlastní měna na webu zakoupitelná za reálné peníze, nějaký affiliate program), také koho si na web najmete a v některých případech i zemi, ze které firma, nebo Váš ajťák pochází (ano, i v chudých zemích jako je například Indie, mají elektřinu, počítače, internetové připojení a je tam také spoustu schopných programátorů).

Pojďme tedy k první možnosti, a to:

1) Freelancer

První otázka, kdo je to Freelancer?

Freelancer je živnostník, člověk který jede „sám na sebe“.  Takový freelancer si vše většinou dělá sám, takže v případě většího projektu je třeba promyslet a zvážit, zda si raději nenajmu na projekt nějakou společnost, ideální řešení je to však v případě výpomoci na nějakém větším projektu, nebo tvorbě kvalitního webu pro nějaký menší – středně velký podnik (například Cukrárna, restaurace nebo nějaká agentura). V případě potřeby nějakých dalších služeb (grafika, marketing) může někoho znát, což když se Vám někdo takový hodí, tak máte větší šanci na navázání bližšího kontaktu podnikatel – klient, což pro freelancera většinou znamená potenciální možnost získání dalších zakázek a tím pádem prostředků a Vy zas máte někoho, kdo pro Vás něco udělá nebo Vám domluví někoho, když to potřebujete.

Cenové rozpětí: 10 tis. Kč – 150 tis. Kč (orientačně)

Výhody:

 • Relativně jednoduché freelancera vyhledat – facebookové skupiny nebo weby jako Freelancer.comUpWork
 • Pokud dáte šanci začínajícímu freelancerovi, většinou se snaží vše udělat podle Vašich představ, protože mu záleží na referencích a zdařilém výsledku 
 • Dobrý výsledek díky zkušenostem a dovednostem freelancerů, každopádně sepište s freelancerem nějakou smlouvu, ať máte nějakou jistotu

Nevýhody:

 • K dosažení oboustranně zdařilého výsledku, nezáleží jen na provedené práci ale i na komunikaci s freelancerem
 • Vysoké ceny.. Například tak zvaní seniorní developeři, což jsou lidi kteří mají 5 a více let praxe, se ceny můžou vyšplhat až k 1000kč/hod. a více, když to přepočteme třeba na 50 hodin práce, to máte 50 000,- Kč,a to je pro některé velká částka, většina freelancerů, co jako freelanceři fungují na plný úvazek si takto nechávají platit, ale na druhou stranu na schůzku s Vámi nejedou firemním autem. Výbavu (software, počítač,..) nemají také zadarmo, a musí odvádět státu docela velké daně. Jen ty daně Vám tedy z těch 50 000,- Kč udělají 39 500Kč, k tomu ještě měsíční náklady za software, elektřinu, benzín a z něčeho ještě musí ještě daný freelancer žít.

 

2) Web vytvořený on-line nástrojem

Zde bych chtěl podotknout že některé služby tohoto typu jsou i zdarma, jako například webgarden, wix.com, tak si to pojďme tak nějak všeobecně shrnout. Na těchto službách se zaregistrujete, někde si i zaplatíte určitou paušální sazbu (např.. 500kč/měsíčně). Má to ale spoustu úskalí a omezení (stránky u wix.com jsou subdoménou wix.com, takže prokliky zvedají SEO ranking i wixu, doména nevypadá tak hezky jako když je třeba jen vasejmeno.com, máte omezený výběr možností úprav a omezený výběr šablon, je to v praxi vhodné spíše jako provizorní webová stránka pro jednotlivé osoby (jako portfolio pro fotografy, osobní weby,.. V případě že čekáte na to, než budete mít kompletní vlastní web, nebo když Vám web neběží.

Cenové rozpětí: 0,- Kč – 1 tis. Kč/měsíčně (orientačně)

Výhody:

 • Žádné programování, pouze registrace, platba, klikání
 • V případě neznalosti by Vám měla poradit technická podpora, která se většinou vyzná a když ne, předají Vaši otázku zkušenějším, ale když budete o této možnosti jen uvažovat, budou se logicky snažit pobídnout Vás ke koupi jejich služeb.

Nevýhody:

 • Velmi omezené možnosti designu a funkcí
 • Omezený výběr šablon
 • U domén je problém že Váš web je udělaný na subdoméně, tudíž je logické že vasejmeno.webnode.cz / vasejmeno.wix.com nevypadá tak dobře jako vasejmeno.cz / vasejmeno.com

 

3) Web od firmy

Toto je varianta pro lidi, kteří myslí ve velkém, mají velký budget a nebojí se do webu investovat, protože si jsou jistí že se jim investice díky profesionální webové prezentaci vrátí a nebo prostě jen mají tolik peněz, že si to můžou dovolit, a navíc.. Kdo dnes není online – jakoby nežil. Tato varianta je ideální pro lidi co mají vizi, plán a peníze, nebo středně velkou – velkou firmu, nebo korporaci. Tyto firmy Vám většinou kromě IT služeb můžou nabídnout grafický design, online marketing, zabezpečení, překlady do různých jazyků… Ceny jsou velmi rozdílné, záleží na tom, jaké množství služeb firmy využijete a v jakém rozsahu, komunikace jde zde spíše formálního charakteru, vše máte podložené množstvím smluv, NDA (dohod o mlčenlivosti) a dalších papírů, takže máte jistotu že šablona Vašeho webu se někde neobjeví k prodeji, nebo že se neobjeví duplikát Vašeho webu.

Cenové rozpětí: 50 tis. Kč – 1,5 mil. Kč (orientačně)

Výhody:

 • Vše podloženo různými smlouvami, pocit jistoty
 • Proces vývoje je většinou zaběhnutý, zaměstanci firmy vědí co a jak.
 • S deadliny (termíny dokončení) většinou není problém
 • Vždy máte někoho, na koho se kdykoliv můžete obrátit
 • Možnost poskytnout i další služby (grafiku, online marketing, zabezpečení)

Nevýhody:

 • Nejdražší řešení
 • Čekáte a platíte s každou změnou a úpravou na webu
 • Někdy bývá problém změnit firmu a ukončit tím tak spolupráci, což není problém po právní stránce, ale po té technické, protože každý programátor píše kód jiným způsobem a hlavně firma může používat buď své vlastní řešení (systém), nebo řešení se kterým programátoři v některých jiných firmách třeba nemají zkušenosti.

 

4) Web od studenta / skupiny studentů

V dnešní době spoustu lidí nadává na to, jak dnešní mládež je zkažená, líná, atd. Ano, asi je to dobou, ale hodně si všímám že podíl na tom nemá pouze doba. Ano, chci tím říct, že jsou zde i studenti kteří mají odvahu, motivaci a po měsících / letech neustálého vzdělávání jdou tzv. „s kůží na trh“, respektive své dovednosti a vědomosti nabídnou třeba nějakým známým, někteří takoví studenti dokonce utvářejí skupiny a spolupracují spolu, což už zčásti tvoří takový neformální kolektiv IT „pseudo-firmy“, kde není přesně stanovená hiearchie, využívají možnosti příležitostného přivýdělku kdy nemůžou vydělat oficiálně více než 30 tis. Kč ročně, a zároveň ne více než 10 tis. Kč měsíčně. Tito studenti, kteří se svým oborům věnují na plno navíc většinou buď úzce nebo plně spolupracují s dalšími, nebo vědí kde hledat lidi se kterými spolupracovat – Díky tomu taky vznikl velký projekt FaceUp nebo jeho česká varianta Nenech To Být, tyto skupiny studentů také většinou pracují na svých projektech a budují si zázemí pro podnikání do budoucna, jednou z takových skupin jsme i MY (MarXi Solutions – nebo-li zkráceně MX Solutions). Každopádně studenta / skupinu studentů bych doporučil skoro všem malým podnikatelům, živnostníkům, řemeslníkům, a také samostatným osobám nebo středně velkým firmám.

Cenové rozpětí: 1 tis. Kč – 50 tis. Kč (orientačně)

Výhody:

 •  Perfektní cenová dostupnost
 •  Může být příjemná komunikace
 •  Pružnost co se týče financí, studentům jde hlavně o reference
 •  Schopnost vymyslet a vytvořit přidanou hodnotu – student s Vámi i konzultuje jeho nápady co se funkčnosti týče
 •  Možnost poskytnout velmi levně i další služby (grafiku, online marketing, zabezpečení)

Nevýhody: 

 •  Kvůli nedostatku zkušeností, špatný odhad a možná i problém s dodržováním deadlinů (termínů dokončení)
 •  Většinou nemáte sepsanou smlouvu, avšak jak z vlastní zkušenosti se to dá spíše považovat za nevýhodu pro dodavatele zadání (protože když po upomenutí nezaplatíte dodavateli a on si vezme zpět, a dohodne se s Vámi třeba jen přes telefon nebo chat (Messenger, Instagram,..) tak je prý pro dodavatele povinnost dodat práci a nechat ji zadavateli a zadavatel Vám v klidu nemusí zaplatit a když si práci vezmete zpět, dodavatele nejspíše čeká trestní oznámení ze strany zadavatele – Protože vy nejste zavázán k tomu dodavateli zaplatit a dodavatel je zavázán k tomu Vám práci nechat), někteří znalí toho velmi rádi využijí.. Tak pro mladé začínající ajťáky, bacha na to..
 • Student / skupina studentů se může dosti často přecenit, protože teoreticky dovednosti a přehled opravdu má, ale neměl(i) možnosti se prosadit a nemají cenné zkušenosti z praxe
 • Nikdo Vám nemůže nic úplně zaručit

 

5) Web svépomoci běžící na WordPressu

Web svépomoci, na kterém si budu moct dělat sám a neplatit tisíce za ajťáka? Jasná volba – WordPress

WordPress je systém který je zdarma, to znamená že si ho můžete stáhnout, najdete na něj stovky šablon zdarma, spousta z nich bude zřejmě ochuzená o nějaké funkce, ale ty mají svou premiovou verzi, s různými vylepšeními

Na internetu najdete spoustu návodů krok po kroku jak WordPress nainstalovat na Váš web, stačí Vám jen doména a webhosting. Doporučil bych toto řešení na osobní weby, blogy a na weby akcí a firem malých až středně velkých

Cenové rozpětí: 1 tis. Kč – 5 tis. Kč (orientačně – vč. domény a webhostingu)

Výhody:

 • Spoustu šablon, pluginů, doplňků
 • WordPress je zdarma a má stovky šablon zdarma
 • Jednoduchost – admin panel, základní designové úpravy webu
 • Některé úpravy je možné provádět pomocí různých pluginů, bez nutnosti zásahů do kódu

Nevýhody:

 • Některé šablony nemají podporu pro aktuální verzi WordPressu
 • Spoustu šablon je funkčně omezených a musíte si připlatit za „odemčení“ nových funkcí, což znamená další náklady za prémiovou verzi šablony a nutnost instalace této prémiové šablony
 • Kdykoliv se může něco pokazit, buď Vaší neznalosti nebo instalací nějaké nové aktualizace / pluginu,..
 • Když web děláte svépomocí tak vše je jen na Vás

 

Byl jsem inspirován článkem z Miowebu, který mi přišel lehce zaujatý a spíše než jako rada pro lidi co chtějí vlastní web mi to přišlo jako reklama na jejich služby, sám však s jejich systémem nemám zkušenosti, tak jsem ho sem neuváděl. Napsal jsem, jak to vidím já, tak věřím že můj článek někomu pomůže, chtěl bych dodat že výběr řešení je každého věc ale měli by jste rozhodovat s tím, že Vaše webová prezentace bude prostředek který Vám bude přitahovat nové klienty, vybírejte tedy pečlivě.

Martinova účast na SŠ soutěži UNISIM

Ahoj!

Z tohoto mám stále velmi dobrý pocit, takže jsem se rozhodl že o tom napíši příspěvek i zde na webu a pochlubím se svými výsledky, zhodnotím průběh soutěže a vyventiluju a podělím se s Vámi o své dojmy z manažerské soutěže UNISIM

Všechno to začalo někdy po půlce března tohoto roku (2019, kdyby jste něvěděli. :D), kdy za mnou během vyučování přišel ředitel a řekl mi že naší školu přihlásil do soutěže v UNISIMu, a že by rád abych se účastnil, no, upřímně mě to původně moc nelákalo, ale bylo mi blbé říct že se toho nezúčastním, a že vybral jednu spolužačku z jiného oboru, ta celou dobu byla tak nějak do počtu, asi hlavně tím, že já sám jsem takový sólový hráč, tahoun. Základní kolo, což byla hra která určovala zda se dané týmy dostanou do malého finále v Praze, nebo skončí a nebo se dostanou do velkého finále v Plzni (TOP 12), tak jsme odehráli kolo, celkem mě to chytlo a nakonec jsme skončili v naší kvalifikační hře druzí ve skupině z pěti a byli jsme pětkrát „horší“ dle hlavního hodnotícího kritéria, asi dva týdny na to, jsem se dozvěděl že jsme se dostali do velkého finále v Plzni. Od té doby jsem se na to více těšil ale i tak jsem netrénoval, jen jsme čekli reporty z kvalifikační hry, vymysleli nějaký základ strategie. 24.4.2019 jsme vyrazili do Plzně, šli jsme prvně na oběd a si vyložit věci na pokoj a hned jsme hráli semifinále velkého finále, což byly dvě skupiny o šesti týmech z nichž nejlepší tři vždy postoupili do velkého finále a tři poslední do malého finále, první dvě kola se nám vedlo celkem dobře, byli jsme mezi nejlepšími třemi v semifinále, ale pak za námi přišel pan ředitel a řekl že nám to sice jde ale že nejlepší týmy mají v průměru 120-130% marže a my máme jen 100%, tak jsem si řekl že zkusím risk a improvizaci a zvedl na 140-150% cca, což jsem přestřelil a šli jsme do velkého mínusu, čímž jsme zkazili šanci být mezi nejlepšími šesti týmy, ale i tak jsme šli do malého finále velkého finále. Celou noc jsem nemohl spát, naspal jsem asi 2 hodiny, ale i tak jsem byl druhý den ráno čilý a ready dokázat co nejvíce úspěchů, promyslel jsem sofistikovanou strategii kterou jsem pro jistotu trošku upravil, cca přes hodinu byly technické problémy (výpadek internetu – konkrétně sítě CESNET, pokud-li jsem to dobře zaslechl), nakonec jsme hráli a pořadatelé snížili nám počet kol na 4 z původních 6. I když mě ze začátku trochu zaskočil jiný druh produkt a to, že mi nešel produkt vytvořit, naštěstí jsem na vše docela rychle přišel a začalo se dařit. Upřímně, kdybych trochu více risknul a zvednul počet prodejních kanálů a zvětšil reklamu, možná by jsme malé finále velkého finále vyhráli, ale nakonec jsme skončili druzí v malém finále, což znamenalo že jsme ve velkém finále a celé soutěži skončili na osmé příčce celkově a soutěž mě už od semifinále začala opravdu na hodně bavit.

Byl jsem z toho opravdu happy, a popravdě nemohl jsem o tom přestat mluvit. 😀

Věřím a pevně doufám že příště se umístíme lépe, jsem totiž velice ctižádostivý tvor, každopádně s výsledkem jsem opravdu nadmíru spokojen, to samé s organizací akce. Náš výsledek byl dosažen bez trénování, učili jsme se pouze z chyb z předchozích her a kol, byli jsme jediné učiliště našeho typu, hru UNISIM jsme hráli poprvé. Ubytování, strava i organizace soutěže na škole VOŠ a SPŠE Plzeň a exkurze v pivovaru Plzeňského Prazdroje byla opravdu fajn, hodnotím celou organizaci jako vynikající, soutěž UNISIM byla super zkušenost a každému hru UNISIM doporučuji.

Nový design portfolia spuštěn!

Dnes byl spuštěn nový připravovaný design našeho portfolia. Nyní je kompletně dokončený a schopný poskytnout všechny informace nejen nám, ale především našim zákazníkům.