Lifehack jménem kreativní sešit

Ahoj!

Dnes si povíme o LIFEHACKu, který mě osobně zjednodušuje práci a pomáhá mi v tom, být mnohem produktivnější, zkrátka mám díky němu lepší výsledky.

 

Jistě to znáte, jste většinou ve škole nebo někde, kde nemůžete hned odejít a realizovat svůj nápad, a když neodejdete a nejdete to realizovat, tak to dost možná zapomenete. V tom je super mít u sebe mobil s aplikací pro poznámky nebo sešit, který je určen jen na Vaše nápady, můžete si tam napsat buď jen opěrné body, nebo se rovnou rozepsat. Jsou to naše myšlenky, a naše nápady, které můžeme aplikovat v životě nebo na tom prostě makat, a odlišit se a něco dokázat, v dnešní době se nepočítá jen snaha, ale hlavně VÝSLEDKY. Díky tomuto lifehacku už nemusíte žádný dobrý nápad zapomenout a naopak, během psaní se třeba mě osobně stává, že si dokážu nápad rozvrhnout a načrtnout i více do detailů, což nám zjednoduší realizaci. Já osobně tomuto LIFEHACKu říkám KREATIVNÍ SEŠIT.

 

Proč mu tak říkám a také proč ho používám?

  • Funguje to na podobném principu jako třeba P.O. Box na poště, akorát do KREATIVNÍHO SEŠITU ukládáte věci nehmatatelnéVaše nápady, myšlenky, vize.
  • Během psaní Vám pomáhá Vaše nápady rozvíjet – proto KREATIVNÍ.
  • O žádný dobrý nápad díky němu nepřijdu.

Sešit/bloček Vás vyjde kolem 20,- Kč někde v papírnictví a mobil tedy sice minimálně o dvě nuly více, ale má ho každý a tento lifehack je věc která Vám, zejména pokud jste nebo chcete být podnikatel, co si vyšlape vlastní cestu s vlastními projekty velmi dobrým pomocníkem.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *