Posuňte s námi Vaše blogování o level výše

Ahoj všem!

Nová rubrika příspěvků na blogu AKCE – možná působí jako kdyby jsme byli v supermarketu, ale právě jsme na zlomovém bodu, kdy naše přípravy finishují, den, kdy vznikne mezi našimi členy další nový živnostník a krátce na to, i ten poslední člen bude mít svou příležitost a mě nenapadlo kratší a výstižnější název, tento článek a nápad jsem měl totiž v hlavě a hned jsem musel zasednout k PC a rychle to napsat, aby tento nápad dostal svůj prostor.

Jak již víte, vlastním certifikaci z jednoho online marketingového udemy kurzu, poslední dobou se zaobírám blogováním a reklamou na blogu, ale zároveň jsem programátor a ajťák který se rozhodl prostřednictvím blogu zadarmo sdílet své zkušenosti a pomáhat těm, kteří nejsou v „online vodách“ tolik zběhlí.

Ale teď k našemu nápadu, dnes jsme tu pro to, aby jsme Vám představili nabídku, která se neodmítá.

Nazývejme to Blogger Partnership Booster, projekt, který zatím nebude zařazen do našeho portfolia, protože je to projekt ve fázi zrodu nápadu a testování (máme zatím jeden takový blog pod naší záštitou).

Vy si zaplatíte doménu, webhosting (pokud jej ještě nemáte) a v případě zájmu šablonu – které se Vám zaručeně časem vrátí, a my? Pomůžeme Vám se správou sociálních sítí, organickou propagací Vašeho blogu, technické podpory – včetně instalací redakčních systémů, doporučení a instalace pluginů a šablon, poradíme Vám jak Váš blog monetizovat a vybudovat příjem, který Vám nejen pokryje provozní náklady blogu, ale vydělá Vám třeba pár stovek až pár tisíc, prostě takový malý přivýdělek, no, lepší než psát články úplně zadarmo, ne? 

Ptáte se, co za to chceme my? No, když budete spokojení, a my věříme, že budete, tak dostaneme referenci, lajknete naší FB stránku a budete nás sledovat na Instagramu.

V případě zájmu či nezávazných dotazů se prosím, obraťte na e-mail: hello@mx-solutions.eu

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *