Navazování nových spoluprací

CZ 🇨🇿:

Ahoj!

Vzhledem k tomu, že už se pomalu ale jistě blíží čas, kdy mi bude 18 let a začnu reálně podnikat,

postupně navazuji spolupráce ať mám(e) vše dokonale připravené, ať naše studio může zažít velkou expanzi, získat a stíhat v budoucnu spousty zakázek a dokončit spousty projektů, které budou mít smysl.

Rozhodl jsem se proto udělat následující krok, kterým je spolupráce s různými talentovanými programátory z rozvojových zemí jako je například Indie, nabídnout jim spolupráci na našich projektech a pomoc získat věhlasné reference, práci a zkušenosti z praxe. Tyto spolupráce nám budou velmi užitečné pro časný a efektivní start našeho podnikání které začne brzy po začátku roku 2020. 

EN 🇬🇧:

Hello!

With regard to it regarding to the time when I will be 18 years old is getting closer and I will be really start my own bussiness,

I am gradually establishing cooperation so as we have all perfectly prepared, so as our studio will be experience great expansion, getting and prosecute many orders, contracts and complete too much of projects, which will have effect.

I decided to make next step, which is cooperation with talented programmers from developing countries

as India, for example. Offer them cooperation at our projects, help to get renowned refferences, work and experiences from practice. This cooperations will be very helpful for us, to early and effective start our bussiness, which will begin early after begin of the year 2020.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *